Kolejny udany weekend naszych drużyn młodzieżowych.

Trampkarz C1 gr2

KS.1920 Mosina-Warta Śrem 5-5

Prawdziwy piłkarski horror zafundowali nam podopieczni Bartosza Alankiewicza....

Po 4 minutach nasz zespół prowadził już 2-0, by na przerwę schodzić z prowadzeniem 4-1. W drugiej połowie Mosina podwyższyła prowadzenie na 5-1. Końcówka meczu była jednak dla nas nieszczęśliwa. Zespół Warty, doprowadził do wyrównania. Duży udział miał też sędzia który nie uznał dla naszego zespołu prawidłowo zdobytej bramki z rzutu wolnego oraz nie widział brutalnej gry zespołu gości. Mamy nadzieje że chłopacy wyciągną wnioski z tego meczu i w następnym meczu będą skupieni do końcowego gwizdka.