Pewne zwycięstwo trampkarzy C1

W sobotnie popołudnie nasi trampkarze mierzyli się w ramach rozgrywek ligowych z zespołem Vitcovii Witkowo. Mecz od początku toczył się pod dyktando zespołu z Mosiny, jednakże trudno było przebić nam się przez dobrze dysponowaną tego dnia obronę gości. Jednakże po faulu w na Nikodemie Kaczmarku w okolicach 28' rzut karny na bramkę zamienił pełniący tego dnia funkcję kapitana Mateusz Huchwajda. Kolejne minuty obfitowały w kolejne okazje do zdobycia bramki i już 6 minut później Wiktor Sioch zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego, dobrze uderzony w światło bramki stały fragment gry,  sprawił naszym przeciwnikom tyle kłopotu iż nie byli w stanie oni wybić piłki z bramki, co poskutkowało już dwubramkowym prowadzeniem! Jeszcze przed przerwą po świetnym dośrodkowaniu na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Mateusz Huchwajda i do przerwy było już 3-0 dla zespołu z Mosiny. W drugiej połowie tempo meczu zdecydowanie spadło, oba zespoły zaczęły odczuwać już trudy meczu i pomimo głośnego dopingu naszych młodszych kolegów z zespołu trampkarzy C2 udało nam się zdobyć już tylko jedną bramkę po strzale dobrze dysponowanego tego dnia Bartka Ciesielskiego.
Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 4-0 i koncentrujemy się już na przyszłotygodniowym rewanżu z Maratończykiem Brzeźno.

Jeszcze raz dziękujemy chłopakom z rocznika 2009 za żywiołowy doping z trybun tego dnia, byliście naszym 12 zawodnikiem!