Wygrana z drużyną Helios Bucz

W słoneczną niedzielę na boisko przy ul. Konopnickiej przyjechał zespół Heliosa Bucz, który w ligowej tabeli po 5 kolejkach zajmował trzecie miejsce.

Zawodnicy z Bucza w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe 3-0 zespół z Czempinia, natomiast nasz zespół nieoczekiwanie przegrał 2-1 w Kurzej Górze.

Pierwsza połowa pod lekkie dyktando naszych zawodników została udokumentowana bramką .

W 7 min po dośrodkowaniu w pole karne i uderzeniu piłki głową Kacpra Buczko piłka trafia do rąk bramkarza przyjezdnych, który przy próbie złapania jej popełnia błąd i sam pakuje ją do własnej bramki.

Druga połowa to mecz rozgrywany głównie w środkowej części , ale tylko do 67minuty gdy sędzia spotkania wskazuje na jedenasty metr po rzekomym faulu Wojtka Fiołki na zawodniku z Heliosa .

Po wykorzystaniu jedenastki przez przeciwnika nasz zespół próbował szybko wyjść na prowadzenie, ale nasze ataki były bardzo chaotyczne i niedokładne co w kilku sytuacjach ułatwiało naszym przeciwnikom wyprowadzać groźne kontrataki, ale na szczęście w naszej bramce stał Kamil Woźniak, który w trudnych sytuacjach ratował nas od utraty gola.

Choć mecz w wykonaniu naszych zawodników delikatnie mówiąc nie należał do doskonałych, to chęć zwycięstwa i gra do ostatniej minuty sprawiła, że w 90 min po asyście Kornela Uniejewskiego bramkę na wagę trzech punktów zdobył Jan Białożyt.

I tak po trudnym meczu wygrywamy 2-1 i umacniamy się na pozycji wicelidera.

Kolejny mecz zagramy na wyjeździe w Rydzynie w sobotę o godz.16.00

Skład: Woźniak – Krystkowiak (Zawada P.), Markiewicz ( Obolewski), Kaczmarek, Leonarczyk (Linka ), Utotopchuk ( Pieszak- Uniejewski), Fiołka, Buczko, Orłowski, Białożyt, Barański ( Pogonowski)

Ponadto w kadrze: Organiściak, Kowalski