Trener Tomasz Gendera dołączył do sztabu szkoleniowego KS 1920 Mosina

Miło nam poinformować, że trener Tomasz Gendera postanowił dołączyć do sztabu szkoleniowego KS 1920 Mosina.    Z dniem 01 lutym 2015 trener Tomasz Gendera objął  funkcję trenera zespołu żaków oraz  funkcję asystenta trenera Arkadiusza Kaliszana przy pierwszym zespole KS 1920 Mosina.

Tomasz Gendera pracę trenerską rozpoczął w klubie sportowym Orły Daszewice. Od 2009 do 2013 pracował jako trener grup młodzieżowych w KS 1920 Mosina. Po rozstaniu  z naszym klubem,  rozpoczął pracę z zespołami młodzieżowymi AVII Kamionki oraz objął funkcję trenera drużyny seniorów w tamtejszym klubie.

Jako zawodnik swoją przygodę z piłką rozpoczął w Warcie Poznań. Później reprezentował barwy  takich klubów jak : Patria Buk, Sparta Oborniki, Mieszko Gniezno oraz KS 1920 Mosina.

Panie Tomku - witamy ponownie w Mosinie!