Trampkarze v-ce liderem grupy!

17 czerwca 2017 r. będzie pamiętnym dniem dla Trampkarzy KS 1920 Mosina. Remis na wyjeździe 3:3 z AP REISSA II POZNAŃ zapewnił Drużynie utrzymanie pozycji v-ce lidera w grupie 3 !!! Na taki wynik złożyła się ciężka praca zespołu pod wodzą Trenera Pana Bartosza Alankiewicza. Gratulacje dla całej drużyny i ich prowadzącego :)

Miłe zakończenie sezonu i fajna atmosfera - tak natomiast w kilku słowach możemy ująć niedzielne spotkanie na stadionie KS 1920 Mosina pod hasłem "Ojcowie kontra Synowie". Nikt nie wie jaki był wynik rozegranego meczu, ale wszyscy są zgodni, że raczej to Młodzi wygrali :D Drużyna Ojców, wzmocniona grą Pana Prezesa i Trenera oraz zaproszonych gości, wykazała się super kondycją! Grała przeciwko dwóm silnym drużynom, pełnych werwy, młodych chłopaków i dała radę :) Brawa dla WSZYSTKICH !!!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie biesiady, która w pięknym stylu uwieńczyła pracowity sezon. Po trudach meczu przyjemnie było usiąść przy kawie i pysznych plackach albo posilić się kiełbaską z grilla.

Mamy nadzieję, że nowy sezon rozpoczniemy w podobnym klimacie... :)
AW

Powiązana galeria: