Klub Sportowy KS 1920 MOSINA

składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom ,  a także ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w 2015

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest:

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Mosiny.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu klub nasz może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych.

Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nadchodzącym roku 2016. Wszystkich chcących wesprzeć klub, nawet symboliczną złotówką, prosimy o wpłaty na konto klubu a    w tytule wpłaty  podanie "Wsparcie klubu"

Zarząd KS 1920 Mosina serdecznie dziękuje wszystkim wolontariuszom,  sympatykom ,
przyjaciołom  naszego klubu. ludziom na których zawsze możemy liczyć na ich dobre słowo  i bezinteresowną pomoc. Przy ich pomocy, zaangażowaniu moglismy wspólnie  zorganizowac wiele imprez sportowych.

Powiązana galeria: