Pierwszy zespół - okres przygotowaczy trwa

13 stycznia pierwsza drużyna rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2014/2015. Od pierwszego treningu drużyna  ciężko pracuje podczas zajęć na hali oraz  orliku. Zespół rozegrał już dwie pierwsze gry kontrolne, zakończone zasłużonym zwycięstwem mosiniaków : 4:0 z zespołem Polonii Poznań oraz 3:0 z zespołem Avii Kamionki. Przed nami kolejne mecze sparingowe, gdzie rywalami będą drużny z nieco wyższych klas rozgrywkowych.

W obecnym  okienku transferowym żaden z zawodników KS 1920 Mosina nie opuści zespołu. Spodziewać się możemy natomiast wzmocnień. Trener Arkadiusz Kaliszan testuje nowych zawodników, a konkretach poinformujemy niebawem.

Od 01 lutego 2015 funkcję asystenta trenera Arkadiusza Kaliszana objął trener Tomasz Gendera, który  jako zawodnik w latach 2009-2013 reprezentował barwy naszego klubu, a obecnie jest trenerem AVII Kamionki.