Międzypokoleniowe spotkanie pasjonatów piłki nożnej

„ Łączy nas tradycja” – pod tym hasłem w ostatnią sobotę sierpnia spotkały się różne pokolenia mosińskiej piłki. Impreza rozpoczęła się meczem drużyny seniorów KS 1920 Mosina o mistrzowo klasy okręgowej – dodajmy, że zwycięskim przez co humory dopisywały wszystkim uczestnikom spotkania. Po tym meczu na trawę wybiegło starsze pokolenie. Zawodnicy rozegrali pomiędzy sobą mecz. Towarzyszyło temu wiele zabawnych sytuacji i sportowych emocji. W obu meczach nie mogło zabraknąć zawodnika łączącego pokolenia – Krzysztofa Markiewicza, który po zakończonym meczu pierwszej drużyny, szybciutko przebrał się strój meczowy, na ten w którym grali oldboje i wybiegł ponownie na boisko. Zawstydził co poniektórych zawodników wielokrotnie zmuszając bramkarza do wyciągania piłki z siatki. Po meczu wszyscy goście zaproszeni byli na poczęstunek gdzie w miłej atmosferze mieli okazję do rozmów i wspominek. Zabawa odbywała się do późnych godzin wieczornych. Padło wiele deklaracji, z których mamy nadzieję zrodzi się kilka fajnych inicjatyw. Jedną z nich jest powrót do treningów grupy oldboi. Zawiązała się grupka chętnych, którzy planują regularnie spotykać się na boisku i nadal czynnie oddawać się swojej pasji.

Na takich ludzi czekamy. KS 1920 Mosina stoi otworem dla wszystkich sympatyków piłki nożnej. Nie chcemy aby dzieliły nas poglądy i wizje dotyczące rozwoju piłki nożnej w naszej gminie. To są tematy, które można rozwiązać dialogiem, a każdy pogląd jest cenny ponieważ pozwala wyrobić sobie dystans i wskazać inne kierunki.

Mamy wspólną pasję i ona powinna łączyć – nie dzielić !

Powiązana galeria: