Bal Piłkarza - relacja

W piątek 23 stycznia po raz pierwszy odbył się Bal Piłkarza zorganizowany przez KS 1920 Mosina. Na początek organizatorzy powitali wszystkich gości i wyrazili nadzieję, że impreza ta na stałe wpisze się w kalendarz działalności KS 1920 Mosina. Przy tej okazji zawodnikom pierwszego zespołu  wręczone zostały   nagrody podsumowujące 2014 rok.

Nagroda w kategorii "Osobowość" KS 1920 Mosina roku 2014 - dla zawodnika, który swoim charakterem i dojrzałością pozytywnie wpływa na atmosferę w drużynie. W kontaktach z działaczami jest niezwykle otwarty, a jego celne sugestie i spostrzeżenia ułatwiają pracę z pierwszym zespołem. Nagrodę w tej kategorii otrzymał - Adrian Miążek.

Nagroda w kategorii " Najbardziej oddany i solidny zawodnik" KS 1920 Mosina -dla zawodnika, który poświęca się klubowi od wielu, wielu lat. Stanowi przykład dla młodych zawodników. Swoją postawą pokazuje jak pracować nad sobą, jakie wartości w życiu są ważne. Uczy nas wszystkich jaką wielką pasją może być – piłka nożna. Nagrodę w tej kategorii otrzymał -Krzysztof Markiewicz.

Nagroda w kategorii "Elegant " KS 1920 Mosina - jest to kategoria, w której wyróżniać będziemy najlepszych mosińskich zawodników.  Prawdziwy elegant -  tylko z Mosiny ! W tym roku nagrodę otrzymał zawodnik, który mimo młodego wieku w bardzo krótkim czasie, zaczął stanowić o sile naszego zespołu. Nagrodę w tej kategorii otrzymał -Maciej Przewłocki.

Nagroda w kategorii " Najlepszy zawodnik" KS 1920 Mosina roku 2014 -dla zawodnika , który przychodząc do naszego klubu rozpoczynał przygodę z piłką seniorską. W krótkim czasie z zawodnika wchodzącego na boisko z ławki, stał się zawodnikiem, którego gra decydująco wpływa na końcowy rezultat spotkania. Nagrodę w tej kategorii otrzymał -Piotr Majewski.

Nagroda w kategorii "Filar drużyny" KS 1920 Mosina roku 2014 -jak wszyscy wiemy każda budowla musi opierać się na stabilnej podporze i filarze. Tak samo jest z budową drużyny piłkarskiej. Bez tego zawodnika budowa naszej drużyny była by trudna, a dzisiaj – nawet niemożliwa. Nagrodę w tej kategorii otrzymał - Adrian Kaliszan.

Po wręczeniu nagród organizatorzy podziękowali sponsorom za umożliwienie zorganizowania imprezy oraz za ufundowanie nagród : Salon Fryzjerski Beata Ratajczak ul. Leszczyńska Mosina, Kurczaki z Rożna ul. Śremska Mosina, Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych ul. Śremska Mosina , Giomed Georgi Agniszwili Mosina, Pobiedziska, Gniezno, Biuro Rachunkowe Agnieszka Szymańska Mosina,  New York Sport Luboń.

Po części oficjalnej wszyscy goście zaproszeni zostali do wspólnej zabawy. O oprawę muzyczną zadbał zespół Teqilaband, który w rytmach największych przebojów porywał wszystkich do tańca. Nawet najbardziej zatwardziali przeciwnicy pląsów brylowali na parkiecie niczym gwiazdy ze znanych programów telewizyjnych. Miłym akcentem były wspólnie wygłoszone przez zawodników pierwszej drużyny podziękowania dla zarządu i sponsorów za zorganizowanie imprezy, a dla trenera – za to że jest, że wkłada w swoją pracę tyle serca i zaangażowania. Osobne podziękowania padły w kierunku rodzin i partnerek zawodników za wsparcie i wyrozumiałość.

Zabawa trwała do białego rana, a goście opuszczali salę w doborowych humorach.

Mamy nadzieję, że impreza ta będzie cyklina i z roku na rok zwiększać się będzie grono sympatyków klubu chcących wspólnie, zabawą podsumowywać kolejne lata.

Powiązana galeria: