Badania lekarskie !!!

W sobotę 19.03.2016 odbędą się badania lekarskie dla wszystkich zawodników  grup młodzieżowych naszego klubu.Zawodnicy zostaną przebadani przez lekarza ortopedę ,stomatologa i kardiologa .Na treningu Trenerzy podadzą godzinę wizyty w przychodni Eskulap .Prosimy bardzo o przypilnowanie godzin (Podczas wizyty każde dziecko będzie miało założoną kartotekę ,,zostanie zmierzone i zważone . Unikniemy przy tej ilości zawodników kolejki )

UWAGA! Proszę zgłosić u Trenera kto nie przyjdzie na wizytę- ważne !!!

Zawodnicy, którzy na poprzednich badaniach nie robili badań laboratoryjnych muszą je zrobić .Zapraszamy do laboratorium w eskulapie od poniedziałku do środy. . Dla zawodników naszego klubu obowiązuje zniżka na badania laboratoryjne .

Badanie ekg zostanie przeprowadzone podczas wizyty w sobotę (wliczone w koszt wizyty )

Koszt całego badania w sobotę 40 - 50 zł ( w zależności od badania A i B )